Chudnutie

Super diéta a chudnutie podľa zmyselnej Beyoncé

Kajenské korenie  a javorový sirup!

BeyoncePopulárna speváčka a herečka Beyoncé (28) je pre mnohých mužov esenciou ženstva a symbolom erotiky. Napriek tomu nie je so svojím telom spokojná.

Beyoncé robí všetko preto, aby bola dokonalejšia. A keď potrebuje pár kíl zhodiť, nasadí sirupovú kúru.

Kakaová hviezda Beyoncé vie krivky náležite predať – v civile aj na scéne. Jej outfity sú dráždivo vyzývavé, skrátka sexi. Táto osobnosť, ktorá si je vedomá svojho ženstva, rozhodne nevyzerá, že by ju trápili mindráky. Napriek tomu ich má…

Speváčka otvorene priznáva, že celý život bojuje s hmotnosťou, s ukladaním tukových vankúšikov ako väčšina iných krásavíc. „Nie som od prírody prirodzene štíhla, mám typicky ženskú postavu. Musím sa preto strážiť v jedle, veľa a pravidelne cvičiť. Akonáhle len na pár dní poruším režim, vynechám tréning, je to na mne vidieť,“ hovorí.

Chudnutie a očista zároveň

Ak potrebuje Beyoncé rýchlo schudnúť, nasadí osvedčenú diétu s javorovým sirupom. Kvôli jednej z hlavných rolí v muzikáli Dreamgirls vďaka nej za štrnásť dní zhodila desať kilogramov. Samozrejme pod dohľadom lekárov.

Veľkou výhodou tejto kúry je aj detoxikačný účinok. Telesná hmotnosť sa zníži, telo sa očistí od toxínov. Zvýši sa imunita aj koncentrácia. Človek má viac energie, žiarivejšiu pleť aj pohľad, lesklejšie vlasy a pevnejšie nechty.

Ako na to:

Vo džbánku zmiešajte 2 polievkové lyžice prírodného javorového sirupu, 2 lyžice čerstvo vylisovanej citrónovej alebo limetkovej šťavy so štipkou kajenského korenia a pol litra vody. Môže byť teplá i studená. Záleží na chuti. Ak si chcete nápoj pripraviť na celý deň, dajte na 1 1 litra vody 140 ml javorového sirupu, šťavu zo štyroch citrónov a kávovú lyžičku kajenského korenia. Všetko dobre premiešajte. Pred každým naliatím dobre pretrepte. Pite 8-12 pohárov denne.

Môžete vyskúšať tri varianty tejto kúry:

Kompletná očista – po dobu desiatich dní sa pije iba nápoj zo sirupu a citrónovej šťavy. Prvýkrát je vhodné pôst ukončiť po piatich až siedmich dňoch. Kúra môže byť predĺžená až na štrnásť dní.

Upozornenie: Pred absolvovaním procedúry je nutné sa poradiť s lekárom.

Relaxačná verzia – po dobu štrnástich dní sa raňajky alebo večere, prípadne obe jedlá, nahradia dvoma až troma pohármi nápoja. Počas kúry sa treba vyhýbať sladkostiam, údeninám, červenému mäsu, vyprážaným potravinám, bielemu pečivu, mliečnym výrobkom, káve a alkoholu.

Pravidelná jednodňová očista – ako názov napovedá, drží sa jeden deň v týždni, kedy sa bežná strava nahradí javorovým detoxikačným nápojom.

Zdroj: blesk.cz

1 Response

  1. Michaela píše:

    Skusila som a super funguje! Dakujem!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.